DESIGNoff

Pracownia Projektowa

Architekt Mariusz Kuźniak

Projektowanie Domów, Wnętrz i Ogrodów!

Szkoła architektury, designu, grafiki.
Kursy dla architektów, dekoratorów, grafików.
Warsztaty designu.

Produkcja mini domów.

DESIGNoff to projektowanie domów, wnętrz i ogrodów.

DESIGNoff to autorska pracownia projektowa mgr inż. arch. Mariusza Kuźniaka powstała jako wyraz własnej wizji projektowania, opartej nie tylko na wszechstronnym wykształceniu, ale przede wszystkim na doświadczeniu nabytym w licznych biurach architektonicznych na Śląsku. Doświadczenie to zwielokrotnione zostało przez lata praktyki prowadzonej na własny rachunek.

Więcej...

Biuro DESIGNoff ma na swoim koncie już kilkaset projektów domów, wnętrz i ogrodów.

Naszą ideą jest łączenia najlepszego designu z dbałością o funkcjonalność, ergonomię oraz barwę.

Jesteśmy zdania, że efekt naszej pracy musi wytrzymać próbę czasu i zachodzących w jego trakcie zmian w życiu klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej zrozumieć intencje i plany inwestora. Już w starożytności rzymski architekt Witruwiusz mawiał bowiem, że:

Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Gwarantujemy dobry projekt, ponadczasowy design i unikalne koncepcje.

Atutem naszego biura jest również to, że wykonujemy projekty kompleksowe, pozwalające zachować spójność wszystkich elementów składowych. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, kreujemy doskonałą wizualnie przestrzeń, a także dbamy o techniczne aspekty projektu.

Tworzymy profesjonalne fotorealistyczne wizualizacje, przygotowujemy komplet rysunków wykonawczych niezbędnych do realizacji projektu i opracowujemy zestawienia materiałów.

Właściciel pracowni, arch. Mariusz Kuźniak od wielu lat nie tylko praktykuje architekturę, ale również jej naucza, oferując szkolenia z zagadnień dotyczących architektury, oraz ucząc programów architektonicznych, w tym ArchiCADa, którego jest certyfikowanym trenerem.

Jest również nauczycielem akademickim współpracującym z kilkoma prestiżowymi śląskimi uczelniami. W uznaniu jego doświadczenia zawodowego, został wybrany jako jeden z pierwszych wykładowców do udziału w pilotażowym unijnym programie „Kształcimy praktyków”.

Spod skrzydeł pracowni DESIGNoff wyszło wielu przyszłych architektów. Z niektórymi z nich pozostajemy nadal w zawodowym kontakcie.

Niedawno, szukając nowych wyzwań na polu zawodowym, arch. Mariusz Kuźniak rozpoczął projektowanie i produkcję mających szerokie zastosowanie mini domów.

Pierwszym krokiem w realizacji tych planów jest Tiny Domek, którego design i prostota znalazły uznanie w oczach dziennikarzy branżowych, skutkujące licznymi publikacjami w prasie drukowanej i w internecie.

Pracownia DESIGNoff Mariusz Kuźniak zaprasza do współpracy. Często żartujemy, że naszym celem jest udoskonalanie świata. Również świata naszych klientów. A przynajmniej tej jego części, którą kształtują wiedza i wizje architektów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Indywidualny tryb nauczania!

Szkoła Designoff zaprasza na KURS PROGRAMU ARCHICAD i jako pierwsza wprowadza formę nauczania w trybie INDYWIDUALNYM (online lub stacjonarnie).

Proponujemy do wyboru - 

 • 44 godz. lekcyjnych za 1990zł - dodatkowo w cenie szkolenie z programu Artlantis: https://artlantis.com/en/ + rozszerzenie o elementy rysunku budowlanego
 • 36 godz. lekcyjnych za 1690zł - dodatkowo w cenie szkolenie z programu Artlantis: https://artlantis.com/en/
 • 24 godz. lekcyjnych za 1090zł - rozszerzony o elementy rysunku budowlanego
 • 20 godz. lekcyjnych za 890zł
 • 16 godz. lekcyjnych za 690zł - brak certyfikatu

 

Kompleksowa nauka!

Zakres:

 • ogólne możliwości zastosowania programu ArchiCad,

 • tworzenie nowego pliku modelu, rysowanie podstawowych elementów, praca na warstwach i kondygnacjach,

 • zapoznanie się z bibloteką obiektów, 

 • tworzenie własnego modelu - ściany, okna, drzwi, podłoga, sufit, meble, schody oraz lampy.

 • atrybuty podstawowych elementów projektu, tworzenie przekrojów, elewacji i rozwinięć ścian,

 • praca z bibliotekami zewnętrznymi, dodawanie obiektów do Archicada,

 • materiały - tworzenie i ustawienie parametrów,

 • wymiarowanie i opisywanie rysunków,

 • tworzenie realistycznych wizualizacji w programie ArchiCAD.

4 you!

W ramach szkolenia zapewniamy najnowszą wersję edukacyjną programu z licencją roczną ArchiCADa, materiały dydaktyczne oraz PODRĘCZNIK W FORMIE PDF, pomoc trenera on-line, także po kursie.

Zapewniamy wysoką jakość, nowoczesne stanowiska pracy z oprogramowaniem, wielkoformatowy projektor. W trakcie szkolenia oferujemy napoje gorące oraz przekąski.

Alternatywa dla osób czynnie zawodowo!

Szkoła Designoff to alternatywa dla osób czynnie zawodowo, którzy pragną otrzymać wiedzę w sposób komunikatywny, dostosowany do WSPÓŁCZESNEGO trybu życia.

Wydajność trybu indywidualnego jest około 10 - krotnie wyższa niż w przypadku nauki zbiorowej.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy na tydzień i trwają 4 godz. lekcyjne.

Zacznij teraz!

Szkoła Designoff nie ma trybu miesięcznego, czyli rozpoczęcie cyklu zajęć może nastąpić w każdym bieżącym dniu miesiąca. Każdy kursant ma możliwość odbycia STAŻU oraz otrzymania międzynarodowego certyfikatu z programu ArchiCAD wystawianego przez firmę Graphisoft.

Osiągnij cel!

Szkolenie polega na praktycznym zapoznaniu kursantów z programem ArchiCAD pod kątem jego zastosowania w projektowaniu domów, WNĘTRZ i ogrodów.

Program kursu obejmuje ćwiczenia z tworzenia modelowania 3D wykorzystanego do tworzenia realistycznej wizualizacji. Szkolenie również obejmuje naukę rysunków technicznych 2D:

rzutów, elewacji, przekrojów, rozwinięć ścian oraz detali.

Projekty wykonane w ArchiCADzie

Naciśnij obrazek by zobaczyć projekt!

 

DESIGNoff

Pracownia Projektowa Architekt Mariusz Kuźniak

tel. 502 823 198

mail: designoffgroup@gmail.com